Pakiliai nusiteikę mokiniai, mokytojai ir neabejingi sportui Sidabravo gimnazijos bendruomenės nariai birželio mėn. 5 d. rytą rinkosi į tradicinę sporto šventę, kurioje aktyviai dalyvavo 1-4, 5-8 ir 1g-2g klasių mokiniai.
Palaikomi nemažo būrio sirgalių, mokytojų ir klasės auklėtojų jie rungtyniavo 60 m, 360 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, šuolio į aukštį, kamuoliuko metimo (1-7 kl. mokiniai) ir rutulio stūmimo rungtyse (8, 1g ir 2g kl. mokiniai).
Kompetentingų teisėjų užfiksuoti rezultatai ne vienam Sidabravo gimnazijos mokiniui atnešė išsvajotą pergalę ar prizinę vietą jo pasirinktose rungtyse.
5-7 kl. mokinių sporto šventės rezultatai:
1. Gustė A. – III v. 360 m bėgime (5 kl.);
2. Edita B. – II v. 360 m bėgime (5 kl.);
3. Vaida J. – I v. 60 m bėgime (6 kl.);
4. Kamilė P. – III v. 60 m bėgimas, I v. kamuoliuko metimas, II v. šuolis į aukštį (6 kl.);
5. Melita M. – II v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
6. Samanta M. – III v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
7. Pijus S. – III v. 60 m bėgimas, II v. 360 m bėgimas, I v. kamuoliuko metimas, II v. šuolis į tolį, II v. šuolis į aukštį (6 kl.);
8. Benas A. – III v. 360 m bėgimas, III v. šuolis į tolį (6 kl.);
9. Girėnas K. – II v. šuolis į tolį (6 kl.);
10. Airidas D. – III v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
11. Klaudija V. – II v. 60 m bėgimas, III v. šuolis į tolį (7 kl.);
12. Adrijana M. – I v. šuolis į tolį (7 kl.);
13. Urtė Ch. – I v. 360 m bėgimas (7 kl.);
14. Ugnė J. – I v. šuolis į aukštį (7 kl.);
15. Matas J. – I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas, I v. šuolis į tolį, I v. šuolis į aukštį (7 kl.);
16. Tomas Č. – II v. 60 m bėgimas (7 kl.);
17. Airis P. – II v. kamuoliuko metimas (7 kl.).
8, 1g-2g kl. mokinių sporto šventės rezultatai:
1. Gintaras J. – III v. rutulio stūmimas (8 kl.);
2. Gytis V. – III v. rutulio stūmimas (8 kl.);
3. Eitvydas P. – II v. 60 m bėgimas, I v. rutulio stūmimas (8 kl.);
4. Pija D. – III v. 60 m bėgimas, I v. rutulio stūmimas, III v. šuolis į tolį (1g kl.);
5. Viskintė G. – II v. rutulio stūmimas, I v. šuolis į tolį (1g kl.);
6. Modestas J. – III v. rutulio stūmimas (1g kl.);
7. Matas M. – III v. rutulio stūmimas (1g kl.);
8. Emilija S. – I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas (1g kl.);
9. Nojus B. – III v. 60 m bėgimas, III v. 360 m bėgimas, III v. šuolis į tolį, II v. šuolis į aukštį (2g kl.);
10. Naglis K. - I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas, II v. šuolis į tolį, I v. šuolis į aukštį (2g kl.);
11. Skirmantas G. – II v. 360 m bėgimas, I v. šuolis į tolį, III v. šuolis į aukštį (2g kl.);
12. Deividas D. – II v. rutulio stūmimas (2g kl.);
13. Miglė K. – II v. 60 m bėgimas (2g kl.).